Продукція > LEAGUER > RTE1C102M0816
RTE1C102M0816 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
1000uF 16V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1C102M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1000/16t
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
1000uF 16V 105°C 8x16mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1C102M0816 LEAGUER Electrolytic capacitor KEL1000/16t, кількість в упаковці: 500 шт.