Продукція > LEAGUER > RTE1E331M1013F
RTE1E331M1013F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
330uF 25V 105°C 8x12mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1E331M1013F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 330/25tA
кількість в упаковці: 600 шт
на замовлення 18610 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
330uF 25V 105°C 8x12mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 1000h at 105°C temp=4000h at 85°C taped 5.0mm   RTE1E331M1013F LEAGUER Electrolytic capacitor KEL 330/25tA, кількість в упаковці: 600 шт.