RTEF135-2
RTEF135-2 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Lead Spacing: 0.199" (5.05mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A
Current - Trip (It): 2.5 A
Voltage - Max: 33V
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 4.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 59 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 143 mOhms
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 33V 1.35A RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Lead Spacing: 0.199" (5.05mm), Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A, Current - Trip (It): 2.5 A, Voltage - Max: 33V, Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Current - Max: 40 A, Time to Trip: 4.5 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 59 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 143 mOhms.