Продукція > OPKON > RTM-100-D-5K-C2
RTM-100-D-5K-C2
RTM-100-D-5K-C2 OPKON
RTM_250518.pdf
Виробник: OPKON
Description: Linear Position Sensor
Packaging: Tube
Output: Resistive
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 24V
Linearity: ±0.05%
Linear Range: 0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94")
Technology: Resistive
For Measuring: Linear Position
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Linear Position Sensor, Packaging: Tube, Output: Resistive, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 24V, Linearity: ±0.05%, Linear Range: 0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94"), Technology: Resistive, For Measuring: Linear Position.