Продукція > OPKON > RTM-300-D-5K-C2
RTM-300-D-5K-C2
RTM-300-D-5K-C2 OPKON
RTM_250518.pdf
Виробник: OPKON
Description: Linear Position Sensor
Packaging: Tube
Output: Resistive
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 24V
Linearity: ±0.05%
Linear Range: 0 ~ 300.00mm (0 ~ 11.81")
Technology: Resistive
For Measuring: Linear Position
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Linear Position Sensor, Packaging: Tube, Output: Resistive, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 24V, Linearity: ±0.05%, Linear Range: 0 ~ 300.00mm (0 ~ 11.81"), Technology: Resistive, For Measuring: Linear Position.