Продукція > VISHAY > RTO020F17501KTE3
RTO020F17501KTE3
RTO020F17501KTE3 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; THT; TO220; 17.5kΩ; 20W; ±10%; 500V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: THT
Case: TO220
Resistance: 17.5kΩ
Power: 20W
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Resistor features: needs additional heatsink
Power without heatsink: 2W
Recommended heatsink: thermal resistance 0,87K/W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; THT; TO220; 17.5kΩ; 20W; ±10%; 500V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: THT, Case: TO220, Resistance: 17.5kΩ, Power: 20W, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Resistor features: needs additional heatsink, Power without heatsink: 2W, Recommended heatsink: thermal resistance 0,87K/W.