RTT750HR.NX1P
RTT750HR.NX1P HellermannTyton
TDS_115_00000_us.pdf
Виробник: HellermannTyton
Cable Ties SPEEDY TIE RELEASABLE 29.5
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LASHING RELEAS YLW 200LB 2.461', Packaging: Bag, Color: Yellow, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 200 lbs (90.72 kg), Wire/Cable Tie Type: Lashing, Releasable, Width: 0.512" (13.00mm), Bundle Diameter: 8.27" (210.00mm), Part Status: Active, Length - Actual: 2.461' (750.00mm), Length - Approximate: 29.5".
Інші пропозиції RTT750HR.NX1P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Color: Yellow
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 200 lbs (90.72 kg)
Wire/Cable Tie Type: Lashing, Releasable
Width: 0.512" (13.00mm)
Bundle Diameter: 8.27" (210.00mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 2.461' (750.00mm)
Length - Approximate: 29.5"