Продукція > RALTRON ELECTRONICS > RTX-1612BD32-S-52.000-TR
RTX-1612BD32-S-52.000-TR Raltron Electronics
RTX-1612BD32-S-52.000-TR.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 52 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 52 MHz, Base Resonator: Crystal.