Продукція > LEAGUER > RTZ1E100M0511
RTZ1E100M0511 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
10uF 25V 105°C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 4000h at 105°C temp=16000h at 85°C pitch 2.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E100M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5018 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
10uF 25V 105°C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 4000h at 105°C temp=16000h at 85°C pitch 2.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ1E100M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KELR , кількість в упаковці: 1000 шт.