Продукція > LEAGUER > RTZ1H220M0511F
RTZ1H220M0511F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
22uF 50V 105°C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 4000h at 105°C temp=16000h at 85°C taped 2.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ 22uF 50V 5x11mm LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 15400 шт:
Написати відгук
22uF 50V 105°C 5x11mm LOW E.S.R., radial type, oper.temp.-40?105°C load life min 4000h at 105°C temp=16000h at 85°C taped 2.0mm eqiv. LELON RXY, RXK, RXW; SAMWHA WF, LZ; SAMYOUNG NXP, NXA, NLA; CAPXON GL RTZ 22uF 50V 5x11mm LEAGUER Electrolytic capacitor, кількість в упаковці: 2000 шт.