Продукція > TELTONIKA > RUT2400AU000
RUT2400AU000
RUT2400AU000 Teltonika
RUT2400AU000.pdf
Виробник: Teltonika
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUSTRIAL CELLULAR ROUTER, Packaging: Box, Function: Router, Frequency: 400MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, Interface: Ethernet, LAN, RJ-45, WAN, Wifi, Modulation or Protocol: 802.11b/g/n, ARP, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTPS, ICMP, IPv4, IPv6, MQTT, NTP, PPP, PPPoE, SMPP, SMTP, SSH, SSL v3, TCP, Telnet Client, TLS, UDP, UPNP, VRRP, WOL, Power - Output: 6.5W, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 150Mbps, Part Status: Active.
Інші пропозиції RUT2400AU000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Function: Router
Frequency: 400MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz
Interface: Ethernet, LAN, RJ-45, WAN, Wifi
Power - Output: 6.5W