RUT6432JR390CS
RUT6432JR390CS Samsung Electro-Mechanics
rut_spec_sheet1901.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 2512 0.39 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук