RUW15SL12C
RUW15SL12C Murata Power Solutions Inc.
mdc_ruw15.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC/DC CONVERT 12V 1.25A
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 12Vout 10:1.
Інші пропозиції RUW15SL12C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUW15SL12C RUW15SL12C Виробник : Murata Power Solutions mdc_ruw15-217876.pdf Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 12Vout 10:1