RUW15SL12HC
RUW15SL12HC Murata Power Solutions
mdc_ruw15-217876.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 12Vout 10:1 w/DC OK
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.79" H (50.8mm x 50.8mm x 20.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Efficiency: 77.1%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 16V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції RUW15SL12HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUW15SL12HC RUW15SL12HC Виробник : Murata Power Solutions Inc. mdc_ruw15.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, OVP, SCP
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.79" H (50.8mm x 50.8mm x 20.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Efficiency: 77.1%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV