RUW15SL24C
RUW15SL24C Murata Power Solutions Inc.
mdc_ruw15.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC/DC CONVERT 24V 0.625A
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 24Vout 10:1.
Інші пропозиції RUW15SL24C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUW15SL24C RUW15SL24C Виробник : Murata Power Solutions mdc_ruw15-217876.pdf Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 24Vout 10:1