RUW15SL24HC
RUW15SL24HC Murata Power Solutions
mdc_ruw15-217876.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Isolated DC/DC Converters 15W I/P 16-160Vin 24Vout 10:1 w/DC OK
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RUW15SL24HC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RUW15SL24HC RUW15SL24HC Виробник : Murata Power Solutions Inc. mdc_ruw15.pdf Description: DC/DC CONVERT 24V 0.625A