Продукція > VISHAY > RV0603E3012BBT
RV0603E3012BBT
RV0603E3012BBT Vishay
rv.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0603 30.1K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RV0603E3012BBT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV0603E3012BBT RV0603E3012BBT Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 30.1K OHM .1% 25PPM 1/6W