Продукція > VISHAY > RV1206E1002BNT
RV1206E1002BNT
RV1206E1002BNT Vishay
rv.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук