Продукція > TOCOS > RV24YN-20S-B104
RV24YN-20S-B104
RV24YN-20S-B104 TOCOS
RV24-1.pdf
Виробник: TOCOS
Category: Carbon single turn potentiometers
Description: Potentiometer: shaft; 100kΩ; 250mW; ±10%; 6mm; carbon; 1kV; -10÷85°C
Resistance: 100kΩ
Tolerance: ±10%
Power: 0.25W
Operating temperature: -10...85°C
Shaft diameter: 6mm
Shaft length: 20mm
Body dimensions: Ø24.6x13.5mm
Electrical rotation angle: 280°
Mechanical rotation angle: 300°
Insulation voltage: 1kV
Max number of cycles: 1000
Track material: carbon
Characteristics: linear
Type of potentiometer: shaft
на замовлення 116 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Carbon single turn potentiometers, Description: Potentiometer: shaft; 100kΩ; 250mW; ±10%; 6mm; carbon; 1kV; -10÷85°C, Resistance: 100kΩ, Tolerance: ±10%, Power: 0.25W, Operating temperature: -10...85°C, Shaft diameter: 6mm, Shaft length: 20mm, Body dimensions: Ø24.6x13.5mm, Electrical rotation angle: 280°, Mechanical rotation angle: 300°, Insulation voltage: 1kV, Max number of cycles: 1000, Track material: carbon, Characteristics: linear, Type of potentiometer: shaft.