Продукція > IDEC > RV2H-1HG1-D24
RV2H-1HG1-D24 IDEC
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Low Profile 14mm 1C relay 24V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW PROFILE 14MM 1C RELAY 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CE, cULus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 1.68 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.
Інші пропозиції RV2H-1HG1-D24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV2H-1HG1-D24 Виробник : IDEC Description: LOW PROFILE 14MM 1C RELAY 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CE, cULus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 1.68 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC