Продукція > IDEC > RV2H-2G-D110
RV2H-2G-D110 IDEC
Виробник: IDEC
Description: LOW PROFILE 14MM 2C RELAY 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 6 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 7.7 VDC
Must Operate Voltage: 88 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
Approval Agency: CE, cULus
Написати відгук
Description: LOW PROFILE 14MM 2C RELAY 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 6 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 7.7 VDC, Must Operate Voltage: 88 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Approval Agency: CE, cULus.