Продукція > TOCOS > RV30YN-20S-0B101
RV30YN-20S-0B101
RV30YN-20S-0B101 TOCOS
RV30-1.pdf
Виробник: TOCOS
Category: Carbon single turn potentiometers
Description: Potentiometer: shaft; 100Ω; 1W; ±10%; 6mm; carbon; 1kV; -10÷85°C
Resistance: 100Ω
Tolerance: ±10%
Power: 1W
Operating temperature: -10...85°C
Body dimensions: Ø31x16.5mm
Shaft diameter: 6mm
Shaft length: 20mm
Electrical rotation angle: 280°
Mechanical rotation angle: 300°
Insulation voltage: 1kV
Max number of cycles: 15000
Track material: carbon
Characteristics: linear
Type of potentiometer: shaft
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Carbon single turn potentiometers, Description: Potentiometer: shaft; 100Ω; 1W; ±10%; 6mm; carbon; 1kV; -10÷85°C, Resistance: 100Ω, Tolerance: ±10%, Power: 1W, Operating temperature: -10...85°C, Body dimensions: Ø31x16.5mm, Shaft diameter: 6mm, Shaft length: 20mm, Electrical rotation angle: 280°, Mechanical rotation angle: 300°, Insulation voltage: 1kV, Max number of cycles: 15000, Track material: carbon, Characteristics: linear, Type of potentiometer: shaft.