Продукція > SCHAFFNER > RV8140-16-S11
RV8140-16-S11
RV8140-16-S11 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 16A, 0.9mH, Horizontal
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.461" (37.10mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 6.5mOhm, Inductance @ Frequency: 650 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8140-16-S11 RV8140-16-S11 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3577944.pdf Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 16A, 0.9mH, Horizontal
на замовлення 38 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Box
Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.461" (37.10mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 6.5mOhm
Inductance @ Frequency: 650 µH @ 100 kHz