RV8140-32-S13
RV8140-32-S13 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 32A, 0.5mH, Horizontal
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.854" (47.10mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 32A, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm, Inductance @ Frequency: 310 µH @ 100 kHz.
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.854" (47.10mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 32A
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2mOhm
Inductance @ Frequency: 310 µH @ 100 kHz