RV8140-40-S01
RV8140-40-S01 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3577944.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 40A, 0.3mH, Horizontal
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.602" Dia (66.10mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.618" (41.10mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 40A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm, Inductance @ Frequency: 220 µH @ 100 kHz.
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.602" Dia (66.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.618" (41.10mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 40A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm
Inductance @ Frequency: 220 µH @ 100 kHz