RV8140-40-S13
RV8140-40-S13 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 170UH 40A 4LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 1.854" (47.10mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 40A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm
Inductance @ Frequency: 170 µH @ 100 kHz
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 170UH 40A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.441" Dia (62.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 1.854" (47.10mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 40A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3mOhm, Inductance @ Frequency: 170 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8140-40-S13 RV8140-40-S13 Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3577944.pdf Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 40A, 0.3mH, Horizontal