Продукція > SCHAFFNER > RV8140-50-S03
RV8140-50-S03
RV8140-50-S03 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 50A, 0.3mH, Horizontal
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 170UH 50A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.602" Dia (66.10mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.094" (53.20mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 50A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.1mOhm, Inductance @ Frequency: 170 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8140-50-S03 RV8140-50-S03 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540.pdf Description: CMC 170UH 50A 4LN THROUGH HOLE
Packaging: Box
Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.602" Dia (66.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.094" (53.20mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 50A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.1mOhm
Inductance @ Frequency: 170 µH @ 100 kHz