RV8540-40-S06
RV8540-40-S06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 110UH 40A 4LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.579" (65.50mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 40A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.2mOhm
Inductance @ Frequency: 110 µH @ 100 kHz
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 110UH 40A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.579" (65.50mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 40A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.2mOhm, Inductance @ Frequency: 110 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8540-40-S06 RV8540-40-S06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 40A, 0.2mH, Vertical