Продукція > SCHAFFNER > RV8540-40-S16
RV8540-40-S16
RV8540-40-S16 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8140_and_RV8540-3314073.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, MnZn, Four line, 40A, 0.1mH, Vertical
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, MNZN, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 1.063" W (60.00mm x 27.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 2.350" (59.70mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 40A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.1mOhm, Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz.
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 1.063" W (60.00mm x 27.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 2.350" (59.70mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 40A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.1mOhm
Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz