RV8541-16-S06
RV8541-16-S06 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 810UH 16A 4LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.579" (65.50mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 5.3mOhm
Inductance @ Frequency: 810 µH @ 100 kHz
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 810UH 16A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.579" (65.50mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 5.3mOhm, Inductance @ Frequency: 810 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8541-16-S06 RV8541-16-S06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541-3314062.pdf Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, Nano, Four line, 16A, 5.6mH, Vertical