Продукція > SCHAFFNER > RV8541-25-S02
RV8541-25-S02
RV8541-25-S02 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541-3314062.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, Nano, Four line, 25A, 6.3mH, Vertical
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RV8541-25-S02 - Drossel, Gleichtaktdrossel, Baureihe RV8541, 25A, 910µH, Durchsteckmontage, tariffCode: 85045000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Induktivität: 910µH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 25A, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: RV8541 Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8541-25-S02 RV8541-25-S02 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 3971281.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RV8541-25-S02 - Drossel, Gleichtaktdrossel, Baureihe RV8541, 25A, 910µH, Durchsteckmontage
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 910µH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 25A