Продукція > IDEC > RV8H-S-D24-C1D2
RV8H-S-D24-C1D2 IDEC
Виробник: IDEC
Description: RV 6MM 24VDC W/SPRNG SCKT C1D
Features: Socket Included
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Spring Terminal
Approval Agency: CE, cULus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 6 A
Switching Voltage: 400VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.68 VDC
Must Operate Voltage: 21.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 2400VA, 750W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RV 6MM 24VDC W/SPRNG SCKT C1D, Features: Socket Included, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Spring Terminal, Approval Agency: CE, cULus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 6 A, Switching Voltage: 400VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.68 VDC, Must Operate Voltage: 21.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 2400VA, 750W.
Інші пропозиції RV8H-S-D24-C1D2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8H-S-D24-C1D2 RV8H-S-D24-C1D2 Виробник : IDEC idec_corporation_idec-s-a0001024284-1-1774437.pdf Industrial Relays RV 6mm 24VDC w/Sprng Sckt C1D