RW80UR100FB12
RW80UR100FB12 Vishay Dale
rwmilita.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES WIREWOUND 0.1 OHM 1% 2W
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES WIREWOUND 0.1 OHM 1% 2W, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW80UR100FB12 RW80UR100FB12 Виробник : Vishay / Dale rwmilita.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 0.1ohms 1%