RWK212-46-KL Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 46A CHASSIS MOUNT
Inductance: 640µH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 46 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 46A CHASSIS MOUNT, Inductance: 640µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 288 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 46 A.
Інші пропозиції RWK212-46-KL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RWK212-46-KL RWK212-46-KL Виробник : Schaffner RWK212-1510380.pdf Power Line Filters 3 Phase Input Line Reactor 500VAC, 46A