Продукція > VISHAY DALE > RWR71S6190FRS70
RWR71S6190FRS70
RWR71S6190FRS70 Vishay Dale
rwrmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 619 OHM 2W 1% WW AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 619 Ohms
Написати відгук
Description: RES 619 OHM 2W 1% WW AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 619 Ohms.