Продукція > VISHAY DALE > RWR71SR332FSB12
RWR71SR332FSB12
RWR71SR332FSB12 Vishay Dale
rwrmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±650ppm/°C
Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 332 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.332 OHM 2W 1% WW AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±650ppm/°C, Size / Dimension: 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 332 mOhms.