Продукція > VISHAY DALE > RWR74N1780FSRSL
RWR74N1780FSRSL
RWR74N1780FSRSL Vishay Dale
rwrmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 178 OHM 5W 1% WW AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Resistance: 178 Ohms
Написати відгук
Description: RES 178 OHM 5W 1% WW AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Resistance: 178 Ohms.