Продукція > VISHAY DALE > RWR74N18R2FRBSL
RWR74N18R2FRBSL
RWR74N18R2FRBSL Vishay Dale
rwrmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 18.2 OHM 5W 1% WW AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 18.2 Ohms
Написати відгук
Description: RES 18.2 OHM 5W 1% WW AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Non-Inductive, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 18.2 Ohms.