RWT2AJB5R10
RWT2AJB5R10 SEI Stackpole
SEI-RWT.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 2W, 250V 2A 142C Thermal Fuse, 5.1 ohm, 5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук