RX-500G-C5 Panasonic Industrial Automation Sales
rx_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR OPTICAL MODULE WIRE LEADS
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 19.685" (500mm)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN - Open Collector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Response Time: 1ms
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Green LED
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR OPTICAL MODULE WIRE LEADS, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 19.685" (500mm), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN - Open Collector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Response Time: 1ms, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Green LED, Part Status: Obsolete.