Продукція > RELPOL > RXC25-22-A230
RXC25-22-A230
RXC25-22-A230 RELPOL
e_RXC25-2CO.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Contactors -Installation Modular
Description: Contactor: 2-pole installation; 25A; 230VAC; NC x2 + NO x2; IP20
Mounting: for DIN rail mounting
Leads: screw terminals
IP rating: IP20
Contacts configuration: NC x2 + NO x2
Operating temperature: -5...60°C
Body dimensions: 81x18x67mm
Max. operating current: 25A
Control voltage: 230V AC
Type of contactor: 2-pole installation
Manufacturer series: RXC25
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors -Installation Modular, Description: Contactor: 2-pole installation; 25A; 230VAC; NC x2 + NO x2; IP20, Mounting: for DIN rail mounting, Leads: screw terminals, IP rating: IP20, Contacts configuration: NC x2 + NO x2, Operating temperature: -5...60°C, Body dimensions: 81x18x67mm, Max. operating current: 25A, Control voltage: 230V AC, Type of contactor: 2-pole installation, Manufacturer series: RXC25.