Продукція > RELPOL > RXC25-31-A024
RXC25-31-A024
RXC25-31-A024 RELPOL
e_RXC25-4CO.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Contactors -Installation Modular
Description: Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC; NC + NO x3; IP20
Manufacturer series: RXC25
Operating temperature: -5...60°C
Body dimensions: 81x36x67mm
Control voltage: 24V AC
Type of contactor: 4-pole installation
Max. operating current: 25A
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Contacts configuration: NC + NO x3
Leads: screw terminals
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors -Installation Modular, Description: Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC; NC + NO x3; IP20, Manufacturer series: RXC25, Operating temperature: -5...60°C, Body dimensions: 81x36x67mm, Control voltage: 24V AC, Type of contactor: 4-pole installation, Max. operating current: 25A, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Contacts configuration: NC + NO x3, Leads: screw terminals.