Продукція > LELON > RXJ470M1HSA0811
RXJ470M1HSA0811
RXJ470M1HSA0811 Lelon
151002458267-1222298.pdf
Виробник: Lelon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 50 Volts 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; 47uF; 50VDC; 8x11.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 50V DC, Body dimensions: 8x11.5mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RXJ470M1HSA-0811 Виробник : LELON Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; 47uF; 50VDC; 8x11.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 50V DC
Body dimensions: 8x11.5mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%