Продукція > LEAGUER > RXZ2W101M1645
RXZ2W101M1645 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 450V 16x45mm (slim type), operating temp.-40?105°C, load life min. 12000h at 105°C temp., which is equiv. to 24000h at 85°C, p=7.5mm eqiv. LELON RPL; RUBYCON CXW RXZ2W101M1645 LEAGUER Electrolytic capacitor KEW100/450
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 492 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
100uF 450V 16x45mm (slim type), operating temp.-40?105°C, load life min. 12000h at 105°C temp., which is equiv. to 24000h at 85°C, p=7.5mm eqiv. LELON RPL; RUBYCON CXW RXZ2W101M1645 LEAGUER Electrolytic capacitor KEW100/450, кількість в упаковці: 50 шт.