Продукція > LEAGUER > RXZ2W470M1240
RXZ2W470M1240 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
47uF 450V 12.5x40mm (slim type), operating temp.-40?105°C, load life min. 12000h at 105°C temp., which is equiv. to 24000h at 85°C, p=5mm eqiv. LELON RPL; RUBYCON CXW RXZ2W470M1240 LEAGUER Electrolytic capacitor KEW 47/450
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
47uF 450V 12.5x40mm (slim type), operating temp.-40?105°C, load life min. 12000h at 105°C temp., which is equiv. to 24000h at 85°C, p=5mm eqiv. LELON RPL; RUBYCON CXW RXZ2W470M1240 LEAGUER Electrolytic capacitor KEW 47/450, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RXZ2W470M1240 Виробник : LEAGUER 47uF 450V 12.5x40mm (slim type), operating temp.-40?105°C, load life min. 12000h at 105°C temp., which is equiv. to 24000h at 85°C, p=5mm eqiv. LELON RPL; RUBYCON CXW RXZ2W470M1240 LEAGUER Electrolytic capacitor KEW 47/450