Продукція > IDEC > RY2KS-UAC230V
RY2KS-UAC230V IDEC
IDEC_RY2KSSeries-1902354.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 3A 230VAC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції RY2KS-UAC230V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY2KS-UAC230V Виробник : IDEC Corporation Power relay Over 2A