Продукція > IDEC > RY2S-UDC48V
RY2S-UDC48V IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY PLUG-IN DPDT 3A 48VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 18 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 38.4 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 720VA, 90W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY PLUG-IN DPDT 3A 48VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 18 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 38.4 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 720VA, 90W.