Продукція > IDEC > RY2S-ULCDC24V
RY2S-ULCDC24V
RY2S-ULCDC24V IDEC
idec_RY_RMSeries-1823732.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 3A 24VDC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Relay 48VDC 2.66KOhm 3A DPDT(27.5x14x41)mm Socket Miniature Relay.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY2S-ULCDC24V Виробник : IDEC Corporation Power Relay 48VDC 2.66KOhm 3A DPDT(27.5x14x41)mm Socket Miniature Relay