RZ01-1A3-D048 TE Connectivity / Schrack
ENG_DS_RZ_0920-729285.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formA (1NO) AgSnO2 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук