RZ01-1C3-D048
RZ01-1C3-D048 TE Connectivity / Schrack
ENG_DS_RZ_0920-736218.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 3.5mm p 12A 1formC (1CO) AgSnO2 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук